47 відгуків
+380 (97) 370-88-86
+380 (97) 370-88-86
Корпорація Агроесперт Органік

Через знання та інновації.

Через знання та інновації.
                              Через знання та інновації.
Оскільки ринок все жорсткіше спонукає сільгоспвиробника знижувати собівартість господарювання, в тренді оптимізація та підвищення ефективності ведення агробізнесу. Розуміння цих цілей допомагає партнерам фокусуватися на цих спільних цінностях і створювати свій продукт, базуючись на знаннях й інноваціях. Одна справа - виростити 6,5 тонни пшениці з гектара, зовсім інше - 12 т / га.
Звичайно ж, щоб отримати "дві ціни", одного бажання недостатньо. Підвищуючи культуру землеробства, господар повинен сіяти ТІЛЬКИ високоякісне сортове насіння з високим потенціалом схожості, що не уражене шкідниками й збудниками хвороб. Головна природна функція насіння - і це добре розуміють землероби - відтворити себе в наступного сезону в значно більшій кількості. Все в зерні влаштовано саме для цього: зародок (із якого розвивається рослина), ендосперм (комплекс необхідних живильних речовин для розвитку і життєдіяльності рослини), оболонка (захищає зернівку). Та, на жаль, у зерновій масі, що зазнала індустріального втручання, може бути безліч мікротравм, що на перший погляд непомітні. Аби домогтися найвищої схожості (до 98%), на насіннєвому заводі в Городищі, Черкаська обл. застосовують  інноваційні технології щадного поводження із зерном,очищаючи,калібруючи й готуючи його на насіння.
АЕРОСЕПАРАЦІЯ - спосіб просіювання, коли маса зерна розділяється на фракції повітрям. Крім того, що зерно при повітряної сепарації не травмується, воно дуже точно калібрується. Здорове зерно забезпечує тільки АЕРОСЕПАРАЦІЯ !!!
Процес обробки спектральних вимірювань: на основі спектрального аналізу насіння (через ультрафіолетові промені, В / Ч) сортує насіння на якісні та неякісні (пусте, дрібне, чужорідне).
Обробка озоном (БІО протруєння)
Озон виконує 2 функції:
1. Підвищує схожість і енергію проростання, збільшується до 10-15% від базових показників
2. Вбиває до 97% всієї шкідливої ​​мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.
Нинішній світ стоїть перед дилемою: як уберегти і продовжити життя на землі.
Ми також займаємося цією проблемою. Тому замість хімічної протруєння насіння, замінили на органічну протруєння, іншими словами озонуючи посівні насіння. Після озонування насіння - успішна зимівля посівів, насіння менше пошкоджуються гризунами, виживає на 500 тис. Рослин більше на одному гектарі. Підвищується стійкість до стресових агрокліматичних умов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner